• Σέντρα του Μπουρδάκη μπλοκάρει ο τερματοφύλακας
    • Πέναλτι για την Κορωνίδα αποκρούει εκπληκτικά στην αριστερή γωνία ο Τζεμανάκης
    • Γκολ!!! Κάθετη πάσα του Παράκη στον Καρατζή Π. ο οποίος σούταρε, η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό στρώθηκε στον Καπριδάκη που με δεξί σουτ έκανε το 0 - 2
    • Σουτ του Μπουρδάκη μόλις άουτ
    • Γκολ!!! Σέντρα παράλληλη του Καρατζή Σ. από δεξιά, η μπάλα στον Δασκαλάκη ο οποίος σούταρε, ο τερματοφύλακας απέκρουσε, η μπάλα στρώθηκε στον Κοντορινάκη που την έσπρωξε στο βάθος της εστίας για το 0 - 3
    • Σουτ του Αθανασάκη αποκρούει ο Τερματοφύλακας

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2016

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΟΙΣΕΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 01/02/16
    ΚΑΙ ΩΡΑ 1500 ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΓΓΡΑΦΗΣ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
     ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 8Χ8

ΛΙΜΕΝΙΚΟ-ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ2    1-3

ΣΚΟΡΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ2  ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ(1),ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ (1) ΚΑΙ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ (1).ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΚΟΡΑΡΕ Ο ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ.

Δευτέρα 25 Ιανουαρίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ                                                                      01/02/16      19.15
        ΙΑΤΡ.ΕΠΙΣΚ. ΦΑΡΜΑΚΟΥΠΑΛ.-ΚΛΕΙΔΑΡΑΔΕΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΔΕΣ       29/01/16       22.30
        Α.Τ.ΣΟΥΔΑΣ-ΦΥΛΑΚΕΣ ΑΓΙΑΣ                                                                  28/01/16       20.30
        ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 2-ΛΙΜΕΝΙΚΟ                                                                           27/01/16       19.15
        ΙΝΚΑ          -ΟΤΕ                                                                                              28/01/16        22.00
        ΓΙΑΤΡΟΙ-ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟΡ                                                        27/01/16        22.00
       ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ-ΑΕΡΟ ΑΜΠΑΛΟΙ                                                                   29/01/16        19.15

Καρατζής Π.
      Ρενιέρης Α.                      (Παράκης Φ.)
      Μπουρδάκης Μ.
      Κουρουπλής Γ.                (Μαντινάκης Α.)
      Παπαηλιάκης Η.
      Δασκαλάκης Κ.               (Καφαντάρης Σ.)

Α Ημίχρονο
    •  Διώξιμο του Μπουρδάκη από αριστερα στο κέντρο της αντίπαλης περιοχής, κεφαλιά λάθος του αμυντικού που έβγαλε τετ  α τετ τον Παπαηλιάκη ο οποίος δεν κατάφερε να πλασάρει τον τερματοφύλακα

Ζαχαράκης Ι.
      Ρενιέρης Α.                      (Δασκαλάκης Κ.)
      Μαρνελάκης Μ.               (Βασιλάκης Ν.)
      Μπουρδάκης Μ.              (Παράκης Φ.)
      Κουρουπλής Γ.
      Παπαηλιάκης Η.               (Μαντινάκης Α.)
      Καρατζής Π.
      Καπριδάκης Γ.                  (Κοντορινάκης Μ.)
      Καρατζής Σ.
      Μητρόπουλος Η.              (Καλύμνιος Μ.)

Παράκης Φ.

Φιλμ Αγώνα
    Α Ημίχρονο
    •  Κλέψιμο του Αθανασάκη δεξιά και στο κέντρο, πρωθημένη πάσα στον Παπαηλιάκη ο οποίος δεν πρόλαβε τον τερματοφύλακα
    • Γκολ!!! (7ο λεπτό) Κλέψιμο της μπάλας από τον Αθανασάκη στο κέντρο ο οποίος προχώρησε και με αριστερό σουτ στην αριστερή γωνία έκανε το 0 - 1
    • Γκολ!!! (14ο λεπτό) Σλάλομ του Μητρόπουλου από το κέντρο προς την μεγάλη περιοχή και πλασέ για το 0 - 2
    • Γκολ!!! (15ο λεπτό) Κούρσα από δεξιά του Παπαηλιάκη, μπήκε στην μικρή περιοχή "έκοψε" την μπάλα προς τα αριστερά και ο Κουρουπλής την έστειλε στα δίχτυα για το 0 - 3
    • Γκολ!!! (23ο λεπτό) Σέντρα του Μπουρδάκη από αριστερά, ο Καπριδάκης ακούμπησε λίγο την μπάλα που στρώθηκε στον Παπαηλιάκη ο οποίος με προβολή έκανε το 0 - 4
    •  Γκολ!!! (25ο λεπτό) Ένα δύο του Καρατζή Σ. με τον Μπουρδάκη ο οποίος μπήκε στην περιοχή πάσαρε στον Καπριδάκη ο οποίος έκανε το 0 - 5