Τρίτη, 4 Απριλίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2017


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2017 (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)
                           1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28/03/17   19.30      ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ   -    ΜΙΚΕΛ
28/03/17 20.45 ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ - ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
28/03/17  22.00 ΙΝΚΑ             -        ΡΟΥΜΑΝΙΑ
30/03/17  21.30 ΔΕΔΙΣΑ –        ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ
                                        2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
04/04/17  20.45  ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ     -    ΙΝΚΑ
04/04/17  22.00 ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ-ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
06/04/17 18.45 ΜΙΚΕΛ    -   ΡΟΥΜΑΝΙΑ
06/04/17  21.30 ΔΕΔΙΣΑ   -ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ
                                         3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/04/17 20.45   ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ  -ΡΟΥΜΑΝΙΑ
11/04/17 22.00   ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ –ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ
13/04/17 18.45  ΔΕΔΙΣΑ  -ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
13/04/17  21.30  ΜΙΚΕΛ –ΙΝΚΑ
                                        4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18/04/17 20.45 ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ  -ΡΟΥΜΑΝΙΑ
18/04/17 22.00 ΔΕΔΙΣΑ  -  ΖΕΛΑΔΑΚΙΑ
20/04/17 (18.45) ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ-ΙΝΚΑ
20/04/17 21.30 ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ-ΜΙΚΕΛ
                                  


                                     5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25/04/17  20.45 ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ   -ΙΝΚΑ
25/04/17 22.00  ΡΟΥΜΑΝΙΑ –ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ
27/04/17 18.45 ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ  -ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ
27/04/17 21.30     ΔΕΔΙΣΑ    -   ΜΙΚΕΛ
                         6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
02/05/17  20.45        ΔΕΔΙΣΑ  -         ΙΝΚΑ
02/05/17 22.00 ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ –      ΜΙΚΕΛ
04/05/17 18.45 ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ -  ΡΟΥΜΑΝΙΑ
04/05/17 21.30 ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ -     ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ
                                        7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
09/05/17  20.45 ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ- ΜΙΚΕΛ
09/05/17 22.00 ΙΝΚΑ     -ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ
11/05/17 18.45 ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ –ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ
11/05/17 21.30 ΔΕΔΙΣΑ -ΡΟΥΜΑΝΙΑ




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2017

Arena F.C.

 

  Α' αγωνιστικΗ

ΗΜ/ΝΙΑ              ΟΜΑΔΕΣ                  ΣΚΟΡ

28/3 ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ-ΜΙΚΕΛ 2-13
28/3 ΑΕΡΟΑΜΠΑΛΟΙ-ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ 5-6
28/3 ΙΝΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ 3-0 (ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ)
30/3 ΔΕΔΙΣΑ-ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ 4-10

Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2016

                                                ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 2016-2017

                                         ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΑΛΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2016


Παρασκευή, 7 Οκτωβρίου 2016

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΟΥ ARENA F.C.

Arena F.C.

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΟΥ ARENA FC ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10-10-2016 ΣΤΙΣ 17:00 ΘΑ ΓΙΝΕΙ  ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ,ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ.ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 18:00 ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ  ΑΓΙΑΣΜΟΣ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ, ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ:
ΒΑΜΒΙΝΙ:KITPINO
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:ΜΠΛΕ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ:ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ:ΜΠΛΕ
ΠΑΙΔΕΣ:ΚΙΤΡΙΝΟ

Σάββατο, 7 Μαΐου 2016

Με ιδιαίτερη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 2ο Τουρνουά Σπύρος Αμαραντίδης - Ευχαριστήρια


Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία το 2ο Τουρνουά Σπύρος Αμαραντίδης το οποίο πραγματοποιήθηκε το τριήμερο 4,5 και 6 Μαϊου στις εγκαταστάσεις του ARENA F.C. ενώ ο ένας όμιλος πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο της Αγ. Μαρίνας.

Ο λόγος που έγινε το τουρνουά ήταν φυσικά για να τιμηθεί η μνήμη ενός ανθρώπου που ανέδειξε την έννοια Ακαδημία Ποδοσφαίρου και το ελάχιστο που θα μπορούσε κάποιος να κάνει ήταν να τιμήσει την οικογένεια του.


Χωρίς να έχει σημασία το ποιος τερμάτισε πρώτος όλα τα παιδιά που ήταν στην τελετή λήξης τιμήθηκαν με μετάλλια ενώ το παρών στην εκδήλωση έδωσαν και οι τρεις προπονητές των επαγγελματικών μας ομάδων. Ο Παναγιώτη Γκουτσίδη (άμεσος συνεργάτης του Γιώργου Παράσχου) μαζί με τον Δημήτρη Κασωτάκη από τον Πλατανιά.

Ο Σπύρος Μπαξεβάνος συνοδευόμενος από τον αρχηγό της ομάδος του Κισσαμικού Αλέξη Σελινωτάκη.


Τέλος  από πλευράς ΑΟ Χανιά ο Θωμάς Γράφας. μαζί με τον αρχηγό Χάρη Μπριλάκη.


Τα παιδιά παρέλαβαν κύπελλα και μετάλλια από τους προαναφερόμενους και ήταν χαρακτηριστικό το χαμόγελο τους την ώρα των απονομών.

Φυσικά όλα αυτά δεν θα γινόταν χωρίς τους συνδιοργανωτές Την Αντιπεριφέρεια Κρήτης και την Περιφερειακή ενότητα Χανίων, τον Δήμο Χανίων και την ομάδα του Πλατανιά (η οποία πρόσφερε και σε όλα τα παιδιά εκτός Χανίων σάντουιτς μπανάνες και χυμό)

Το Τουρνουά ήταν υπό την αιγίδα της Ε,Π,Σ,Χανίων η οποία βοήθησε τα μέγιστα με τον πρόεδρο της Ένωσης να δίνει το παρών και στην τελετή λήξης μιλώντας με ιδιαίτερη συγκίνηση στις κάμερες για τον Σπύρο Αμαραντίδη


Πολύ σημαντικό ρόλο στην ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά ήταν και διαιτητές που επέλεξε (και παραχώρησε)  ο πρόεδρος των διαιτητών Χανίων κ. Γιαννακάκης

Χρυσός χορηγός του Τουρνουά ήταν το ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟΡ

Θα ακολουθήσει ιδιαίτερο ευχαριστήριο προς όλους τις επόμενες ημέρες καθώς αρκετοί ήταν οι χορηγοί
Ταβέρνα semiramis
Loca café
Οπτικά Λαζάκης
Καμπάκης Θερμοπροσόψεις

3D constraction
Χανιά Print Point
Xaniasportfm 102,7 
Για τα νερά 
ΕΤΑΝΑΠ 
Καστρινάκης Μαρμαριτσάκης

Την ομάδα του Γρανίτη Αγ. Μαρίνας οι οποίοι προσέφεραν το γήπεδο (και την καθαριότητα των εγκαταστάσεων) όπως επίσης και τα νερά στο γήπεδο. 

Επίσης τους γιατρούς και τη ΝΕΑ Τηλεόραση Κρήτης για την κάλυψη του τουρνουά. 

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες τις ομάδες που πήραν μέρος και τίμησαν με την παρουσία τους το Τουρνουά.

Tο φωτογραφικό υλικό ανήκει στην G.M. DIGITAL 

Με την ελπίδα να μην ξεχάσαμε κάποιον ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ 

Παρασκευή, 6 Μαΐου 2016

Ολοκληρώνεται το 2ο Τουρνουά Σπύρος Αμαραντίδης - event και τελετή λήξης και μετάλλια για ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ)




Σημασία δεν έχει αν είσαι πρώτος ή 8ος σημασία έχει η συμμετοχή!

16:00 Θα ξεκινήσουν τα events με διάφορα παιχνίδια και στην συνέχεια θα ακολουθήσουν οι απονομές ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ επειδή στο ποδόσφαιρο Ακαδημιών αυτό που μετράει είναι η συμμετοχή και όχι η πρωτιά. 

Σας περιμένουμε όλους στην τελετή λήξης του 2ου Τουρνουά "ΣΠΥΡΟΣ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ"


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03
Αγώνες Κατάταξης
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
09.00πμ
2002/2003
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-4ος
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
10.30πμ
2002/2003
Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ- ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 3- 0
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
12.00μμ
2002/2003
ΔΑΑΟΧ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ                     1-3
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
13.30μμ
2002/2003
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ         4-1

1ος ΚΟΡΩΝΙΔΑ
2ος ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ
3οςΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
4ος ΔΑΑΟΧ
5ος Α.Ε.Ε.Κ ΙΝΚΑ
6ος ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
7ος ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
8ος


ΗΛΙΚΙΕΣ 2004/2005

ARENA
08.00πμ
6/5/2016
2004/2005
ΑΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ     3-0
ARENA
10.00πμ
6/5/2016
2004/2005
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ.             5-3
ARENA
12.00μμ
6/5/2016
2004/2005
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ         0-3
ARENA
14.00μμ
6/5/2016
2004/2005
ΔΑΑΟΧ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.                  0-7

1ος ΟΣΦΠ
2οςΔΑΑΟΧ
3ος ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
4ος ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ
5ος ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
6ος ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
7ος Α.Ο ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
8ος ΓΡΑΝΙΤΗΣ



ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07
ARENA
09.00πμ
6/5/2016
2006/2007
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ   6-1
ARENA
11.00πμ
6/5/2016
2006/2007
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-LIDO      2-9
ARENA
13.00μμ
6/5/2016
2006/2007
ΔΑΑΟΧ- ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ     0-8
ARENA
15.00μμ
6/5/2016
2006/2007
ΠΑΝΟΜ- ΟΣΦΠ ΡΕΘ.     2-0 (ΠΕΝ)

1ος ΠΑΝΟΜ 
2ος ΟΣΦΠ 
3ος ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
4ος ΔΑΑΟΧ
5ος LIDO
6ος ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
7ος ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
8ος ΓΡΑΝΙΤΗΣ


ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09
ARENA
09.00πμ
6/5/2016
ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ       4-2
ARENA
10.30πμ
6/5/2016
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ             1-5
ARENA
12.00μμ
6/5/2016
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΟΣΦΠ ΧΑΝ.         0-3
ARENA
13.30μμ
6/5/2016
LIDO-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ                1-2

1ος ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
2ος  LIDO   
3ος ΟΣΦΠ ΧΑΝ.
4ος ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
5ος ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
6ος ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
7ος ΔΑΑΟΧ

8ος ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ