•  Γκολ!!! (13ο λεπτό) Σέντρα του Μπουρδάκη στο κέντρο της περιοχής όπου ο Καπριδάκης με αριστερή προβολή άνοιξε το σκορ 0 -1
  • Ψηλοκρεμαστό σου του Αθανασάκη η μπάλα μόλις αουτ
  • Κάθετη μπαλιά άνοιγμα του Παράκη στον Κουρουπλή ο οποίος πλάσαρε και η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ
  • Πάσα του Καρατζή Σ. στον Δασκαλάκη ο οποίος με δεξί σουτ έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι
  • Γκολ!!! (29ο λεπτό) Σλάλομ από δεξιά του Καρατζή Σ. ο οποίος την κατάλληλη στιγμή με παράλληλη σέντρα προς το τέρμα βρήκέ τον Κουρουπλή που με πλασέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 0 - 2
  • Γκολ!!! (31ο λεπτό) Σουτ του Καρατζή Σ. από δεξιά μέσα από την περιοχή, η μπάλα βρήκε το αριστερό κάθετο δοκάρι και στην επαναφορά ο Δασκαλάκης έστειλε στη μπάλα στα δίχτυα για το 0 - 3
 Β Ημίχρονο
  • Κόρνερ από αριστερά, πάσα του Μπουρδάκη στον Κουρουπλή ο οποίος με σέντρα βρήκε τον Καρατζή Σ. που με δεξί σουτ έστειλε την μπάλα λίγο αουτ.
  • Γκολ!!! (54ο λεπτό) Διώξιμο του αμυντικού από το κέντρο της περιοχής, κέρδισε τη μπάλα ο Αθανασάκης ο οποίος με ψιλοκρεμαστό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα 0 - 4
  • Γκολ!!! (55ο λεπτό) Ο Μαντινάκης μπήκε από δεξιά και την κατάλληλη στιγμή "έκοψε" αριστερά στο Καλύμνιο ο οποίος με δεξί σουτ "κρέμασε" τον αντίπαλο τερματοφύλακα 0 - 5
  • Γκολ!!! (61ο λεπτό) Μειώνει η αντίπαλη ομάδα με απ'ευθείας εκτέλεση φάουλ 1 - 5