---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Μαντινάκης Α.

Φιλμ Αγώνα
Α Ημίχρονο
  •  Βαθιά μπαλιά του Αθανασάκη στον Παπαηλιάκη ο οποίος μπήκε με την μπάλα και πριν κάνει το πλασέ έδιωξε ο αμυντικός
  • Γκολ!!! (29ο λεπτό) Βαθιά μπαλιά του Μπουρδάκη από αριστερά στο κέντρο της περιοχής ο   Παπαηλιάκης προσπάθησε να "κρεμάσει" το τερματοφύλακα που απέκρουσε και στην επαναφορά και πάλι ο Παπαηλιάκης μετα από προσποιήσεις πλάσαρε και άνοιξε το σκορ για το 1 - 0
  • Γκολ!!! (32ο λεπτό) Εκτέλεση φαουλ από τον Ηρακλή απόκρουση του Ζαχαράκη στην επαναφόρα νεο σουτ από πλευράς Ηρακλή και η μπάλα στα διχτυα της ομάδας μας 1 - 1
 Β Ημίχρονο
  • Γκολ!!! (42ο λεπτό) Σέντρα "ξυράφι¨του Μπουρδάκη από αριστερά ή μπάλα πέρασε παράλληλα με την εστία και έφτασε δεξιά στο Κουρουπλή που με πλασέ σκόραρε για το 2 - 1