•  Προωθημένη μπαλιά του Καρατζή Π. από την άμυνα στον κενό χώρο αλλά ο Κουρουπλής δεν πρόλαβε να πλασάρει τον αντίπαλο τερματοφύλακα
  • Άνοιγμα του Αθανασάκη αριστερά στον Μαντινάκη ο οποίος πέρασε τον αντίπαλο, πάσαρε στον Παράκη ο οποίος με σουτ έστειλε την μπάλα άουτ
  • Μπαλιά τρύπα του Καρατζή Π. στον Καλύμνιο ο οποίος βγήκε τετ α τετ αλλά έστειλε την μπάλα αουτ
  • Γκολ!!! (23ο λεπτό) Προωθημένη μπαλιά του Καρατζή Π. στον Αθανασάκη ο οποίος βγήκε τετ α τετ και με αριστερό πλασέ σκόραρε για το 1 -0
  • Πάσα του Δασκαλάκη στον Αθανασάκη ο οποίος μπήκε στην περιοχή αλλά το σουτ του κόντραρε και στην συνέχεια η μπάλα έφτασε στον Καλύμνιο το σουτ του οποίου βρήκε το αριστερό κάθετο δοκάρι.