• Γκολ!!! (19ο λεπτό) Σέντρα του Καρατζή Π. από δεξιά, η μπάλα έφτασε στον Αθανασάκη ο οποίος μέσα από την μεγάλη περιοχή με δεξί σουτ έκανε το 2 - 0
  • Ένα - δύο Μπουρδάκη - Καπριδάκη ο πρώτος πάσαρε στον Αθανασάκη, πέρασε δυο παίκτες σούταρε αλλά μπλόκαρε δύσκολα ο τερματοφύλακας

Β Ημίχρονο
  • Γκολ!!! (45ο λεπτό) Πάσα του Κουρουπλή από δεξιά στον Καπριδάκη ο οποίος έκοψε προς τα πίσω στον Παπαηλιάκη που με δεξί σουτ έκανε το 3 - 0
  • Γκολ!!! (52ο λεπτό) Κόψιμο του Παράκη από αριστερά στην άμυνα, πάσα στον Μαντινάκη ο οποίος πάσαρε στο ύψος της περιοχής στον Καρατζή Π. που με αριστερό σουτ στην δεξιά γωνία έκανε το 4 - 0
  • Γκολ!!! (53ο λεπτό) Ο Καρατζής Π. μπήκε από δεξιά πέρασε δυο αντιπάλους και πλάσαρε εύστοχα για το 5 - 0
  • Γκολ!!! (55ο λεπτό) Ένα - δύο Παράκη - Αθανασάκη στο κέντρο, ο τελευταίος προχώρησε, πάσαρε στον Καπριδάκη ο οποίος με δεξί πλασε έκανε το 6 - 0