---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μανιουδάκης Μ.

Φιλμ Αγώνα
Α Ημίχρονο
  • Σέντρα του Μπουρδάκη από δεξία, κεφαλιά του Καπριδάκη στην μικρή περιοχή, μόλις άουτ
  • Γκολ!!! (5ο λεπτό) Μπάσιμο από αριστερά του Κουρουπλή, παράλληλη πάσα στην μικρή περιοχή, κόντρα σε αμυντικό, η μπάλα έφτασε στον Βασιλάκη που μεδεξί σουτ έκανε το 0 - 1
  • Σέντρα του Παράκη από δεξιά η μπάλα έφτασε στον Κουρουπλή οοποίος μόνος με τον τερματοφύλακα αστόχησε
  • Γκολ!!! (21ο λεπτό) Πάσα του Φασαράκη έξω από την μεγάλη περιοχή στον Καλύμνιο ο οποίος με δεξί σουτ διπλασίασε το σκορ

Β Ημίχρονο
  • Σουτ του Καρατζή Π. έξω από την περιοχή με το αριστερό, η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι και στην επιστροφή ο Φασαράκης με καφαλιά έστειλε την μπάλα μόλις αουτ
  • Νπάσιμο του Μπουρδάκη από αριστερά, συρτή παράλληλη σέντρα στην μικρή περιοχή αλλά ο Μανιουδάκης απέτυχε να σκοράρει μόνος του με τον τερματοφύλακα
  • Γκολ!!! (58ο λεπτό) Σέντρα του Φασαράκη από δεξιά συρτα η μπάλα έφτασε στον Δασκαλάκη που με σριστερό πλασέ σκόραρε για το 0 - 3