Α Ημίχρονο
  • Γκολ! (8ο λεπτό) Άνοιγμα του σκορ από τους γηπεδούχους με δεξί σουτ έξω από την περιοχή
  • Πάσα από τον Καρατζή Π. στον Μητρόπουλο γύρισμα μέσα στην περιοχή στον Καφαντάρη ο οποίος δεν έπιασε το σουτ
  • Γκολ!!! (9ο λεπτό) Μπάσιμο του Δασκαλάκη από αριστερά που έκοψε έξω στον Καπριδάκη, πάσα του τελευταίου στον Καρατζή που με δεξί πλασέ έκανε το 1 - 0
  • Γκολ!!! (29ο λεπτό) Γέμισμα από φάουλ του Καρατζή Π. στην περιοχή, κατέβασε υπέροχα ο Φασαράκης ο οποίος έστρωσε στον Αθανασάκη που με δεξί πλασέ ισοφάρισε το σκορ

Β Ημίχρονο
  • Γκολ! (36ο λεπτό) Γκολ από απ' ευθείας εκτέλεση φαουλ
  • Γκολ! (38ο λεπτό) Γκολ από αριστερό σουτ μέσα στη περιοχή
  • Γκολ!!! (44ο λεπτό) Προωθημένη πάσα από δεξιά του Καπριδάκη στον Καρατζή Π. ο οποίος έφυγε τετ α τετ, σύγκρουση με το τερματοφύλακα η μπάλα στρώθηκε στον Καρατζή Σ. που με δεξί πλασέ σκόραρε
  • Πάσα γέμισμα του Παράκη από δεξιά στον Καπριδάκη, άνοιγμα στα αριστερά στον Φασαράκη ο οποίος σούταρε αδύναμα.